top of page

Rīkojies uzreiz!

Updated: Jan 14, 2019

Katra cilvēka dzīvē pienāk brīdis, kad viņš saprot, ka vajag kaut ko mainīt. Taču bieži vien šī iecere paliek mūsu domās. Mēs sapņojam kā būtu, ja būtu...Un turpinām neko nedarīt. Ak nē..Mēs tomēr kaut ko darām – mēs sapņojam.Nevar ieplānot  sākt mainīties rītdien, ir jārīkojas nekavējoties.

Kāpēc tā? Jo tiklīdz Tu saproti, ka kaut kas ir jāmaina, ka gribi dzīvot savādāk – sāc uzreiz. Nevar ieplānot  sākt mainīties rītdien, ir jārīkojas nekavējoties.

Ko darīt? Vienalga ko, nopērc abonementu uz baseinu vai sporta klubu, sāc katru vakaru iet pastaigā, pieraksties uz deju kursiem..vienalga..tikai DARI! Kusties, nesēdi uz vietas, un Tu redzēsi – pārmaiņas sākās. Tikai darot un kustoties uz priekšu, Tu būsi tuvāk savam mērķim, tikai tā Tu to varēsi sasniegt.

  Izej ārpus komforta zonas un Tu sapratīsi, kādu baudu sagādā sevis pārvarēšana. Tev nebūs laika sliktam garastāvoklim un sliktām domām.  Jo vairāk Tu darīsi, jo vairāk uzdevumu sev uzdosi, jo piepildītāka būs Tava dzīve. Tu sajutīsi, ka Tu ej, ej pa dzīvi, ka Tu esi ceļā uz laimi, ka Tu esi savas dzīves noteicējs.

14 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page