top of page

100 dienas bez apstājas..


Ir pagājušas 459 dienas kopš pirmā 100 dienu maratona. Kas tad īsti ir tās 100 dienas? Man tā bija iespēja mainīt savu dzīvi, virzīt to man vēlamā virzienā, beidzot kļūt par sava likteņa noteicēju.. Kaut kā tā..

Viens no pirmajiem mērķiem bija izveidot tādu blogu, kāds man pašai ļooti patiktu. Blogā gribēju dalīties ar savu pieredzi, iedvesmot arī pārējos rīkoties, meklēt Sevi, sasniegt vairāk, dzīvot piepildītāku dzīvi, galu galā, izbaudīt katru dienu.. Bet tad pa ceļam nedaudz apmaldījos un sāku taisīt digitālus materiālus gan bērniem, gan pieaugušajiem. Un neskatoties uz to, ka ideja par blogu palika karājoties gaisā, esmu atradusi tādu kā meditācijas veidu Sev. Digitālu materiālu veidošana mani nomierina un sagādā prieku, tomēr visam ir jābūt līdzsvarā. Pārāk esmu aizrāvusies. Tagad mazu pauzīti,lūdzu :).

Tāpēc tagad nedaudz vairāk rakstīšu. Pa šo laiku tiešām ir ar ko padalīties.

Vēl dažas pārmaiņas... Vēlos dzīvāku blogu. Man tas nozīmē atgriezenisku saiti no jūsu puses. Tieši dēļ tā ir tapusi slēgtā sadaļa "Tikai draugiem". Pēc pēdējās publikācijas tajā, esmu saņēmusi un nosūtījusi aptuveni 300 vēstules. Tik jaukus vārdus esmu saņēmusi - tas patiešām iedvesmo un liek saprast, ka tas, ko daru, kādam tiešām ir vajadzīgs. Paldies jums!

100 un viena pati labākā diena. Šajā grupā esam izgājuši trīs 100 dienu maratonus. Pie ceturtā viss apstājās, jo.. Man pašai tas īsti vairs nav vajadzīgs, tāpēc, ka man jau ir ieradums katru dienu izdarīt kaut vienu lietu, lai sasniegtu kādu mērķi, iemācījos plānot, cenšos veselīgi ēst un neaizrauties ar saldumiem, ik pa laikam iziet ārpus komforta zonas, mīlēt un lutināt sevi, ieklausīties un dzīvot harmonijā ar Sevi. Tas viss ir ļoti izmainījis manu dzīvi. Protams, ir arī sliktās dienas, bet to ir krietni mazāk.

Tuvākajā laikā sakārtošu 100 dienu materiālus, katrs, kam nepieciešams, varēs iziet savas 100 dienas, smelties idejas no maniem pierakstiem. Arī grupu "100 un viena pati labākā diena", es gribētu nedaudz atdzīvināt. Parādīsies uzdevumi, raksti, diskusijas (es ceru).

Tiekamies šeit, Facebook lapā - https://www.facebook.com/inspiredme365/ un grupā "100 un viena pati labākā diena" - https://www.facebook.com/groups/580823125604498/

Raksti man - inspiredme365@gmail.com


83 views0 comments

Recent Posts

See All
bottom of page