top of page
NSPIRED ME
i

  Domāju, katram no mums pienāk brīdis, kad aizdomājamies par savu iekšējo pasauli, par savām jūtām, par to, kāda ir mūsu dzīve šodien un kas tad īsti ir mūsu dzīves jēga...

  2017. gada nogalē pasaulē nāca šīs blogs. Protams strādāt pie tā es sāku jau krietnu laiku iepriekš. Blogs nav mana pamatnodarbošanās, tāpēc tas turpina attīstīties vēl joprojām. Domāju, ka tā diena, kad blogs būs pilnībā gatavs, nekad nepienāks, jo man patīk nepārtraukti attīstīties un nestāvēt uz vietas.

  Šīs blogs ir veids, kā īstenot manus sapņus un atrast atbildes uz jautājumiem, par to, kas iedvesmo un dod spēku dzīvot, par skaistumu un spēju to redzēt sīkumos, par to, kā palikt harmonijā ar sevi, kā iemācīties baudīt katru minūti un dzirdēt savas patiesās vēlmes, par to, kā piepildīt savus sapņus.

  Es uzskatu, ka laime ir dzīvesveids un katra cilvēka apzināta izvēle.

  Es aicinu visus, kuri uzskata tāpat kā es, pievienoties, lai katru dienu kopā tuvoties saviem mērķim un sasniegtu tos, ka arī baudīt dzīvi un dzīvot jēgpilnu dzīvi. 

  Šajā blogā Tu vari uzdot jautājumus, izteikt savu viedokli un dalīties pieredzē. Esmu atvērta piedāvājumiem un izaicinājumiem, to pašu gaidu arī no Tevis!

Sazinies ar mani

Paldies!

IMG_20180213_143642_508.jpg
bottom of page