100 DIENAS

 100 dienas ir laiks, kad Tu nepārtraukti ej Sava mērķa virzienā, mācies ieklausīties Sevī, meklē ceļu uz laimīgāku dzīvi un velti laiku Sev.Tev apkārt ir cilvēki, kuri dara to pašu. Tev ir iespēja dalīties ar priekiem un sasniegumiem, ka arī neveiksmēm. Šeit Tu redzi, ka neesi viens pats. Šeit ir cilvēki, kuri gatavi Tevi atbalstīt un sniegt padomu..Šeit esi Tu, lai atbalstītu un sniegt padomu..

 Kāda ir Tava apņemšanās tuvākajām 100 dienām?

#100dienas

Šīs projekts ir balstīts uz personīgo pieredzi (tāpēc arī būtu vēlams dalīties ar Savām domām un pieredzi). 
Katru nedēļu publicēšu uzdevumus, kuru mērķis ir palīdzēt atrast Sevi. Būtībā mēģināsim tikt pie nospraustiem mērķiem caur harmoniju ar Sevi. Tas ir svarīgi. Tad, kad esi harmonijā ar Sevi, visi sapņi piepildās. Bet, pat vislielākā sapņa piepildīšana ne vienmēr nozīmē būt harmonijā ar Sevi.
No Savas pieredzes varu pateikt, ka harmoniju ar Sevi jāmeklē caur sarunām ar Sevi. Ja Tu māki Sevi uzklausīt un sadzirdēt, tad esi laimīgs cilvēks, kurš spēj visu. 
Domāju, ka gandrīz katram cilvēkam ir pazīstama sajūta, ka Tu peldi pretī straumei. Un tad mums liekas, ka tas ir izaicinājums, mums tas ir jāizdara. Mums pat rodas motivācija peldēt ātrāk un ātrāk, pretoties straumei..Un tad, kad mēs mērķi esam sasnieguši, mūs piemeklē vilšanās sajūta. Klāt arī šausmīgs nogurums un pat depresija. Kāpēc? Bijām izvēlējušies nepareizu mērķi, jo nesklausijam Savas patiesās vēlmes.
Tāpēc runājam ar Sevi, mācamies Sevi sadzirdēt un viss izdosies. Strādājam ar mērķiem, pārlasām visu uzrakstīto, un nebūs nekas traks, ja piecdesmitajā dienā Tu sapratīsi, ka kāds no nospraustajiem mērķiem īstenībā nav tas, ko Tu vēlies. Turpini iet tālāk un Tu noteikti atradīsi Savu ceļu.
Papildus:
1. Iepazīsties ar projekta veidlapām. Lapas varēsi izdrukāt, vai arī vienkārši pierakstīt visu kladē, vadoties pēc šīm veidlapām;
2. Katru nedēļu būs jauns uzdevums, kura rezultātus varēsi publiskot, vai paturēt pie Sevis.
3. Katrs nosprauž 1-3 mērķus.
4. Rezultātus varēsim apspriest šajā grupā. Dalīsimies pieredzē un atbalstīsim viens otru. Ja radīsies vajadzība, sazināsimies Skype.
5. Svarīgi! Kopējais rezultāts, neliels ieskats tiks apkopots un publicēts blogā Inspiredme365.comun tā sociālo tīklu lapās. Personīgais rezultāts un informācija paliks konfidenciāli. 
6. Projekta laikā un pēc tā, būs jāatstāj daži komentāri par projektu (ja vēlēsies).
7. Esam saprotoši, iecietīgi un izvairīsimies no visa negatīva. Nekādu aizvainojumu un nepatīkamu komentāru.
8. Personīgā informācija paliek tikai šajā grupā. Nedrīkst izpaust citu dalībnieku personīgo informāciju utt.
9. Tie, kuri neievēros grupas noteikumus, būs spiesti pamest projektu.
10.Lai veicas!

Light Orange Polka Dots Daily Planner (1

Jauns plakāts!